Lišky polární na Islandu – jak je to s tímto otužilým chlupáčem?

10.8.2016 at 18:27

DSC_2790Lišky polární jsou na Islandu jediným původním savcem. Na Islandu jsou poměrně hojné, nejsou chráněné, naopak je povolený jejich odstřel. Lov lišek má dlouho tradici – lovec lišek je vlastně nejstarším povoláním na Islandu. Jak lišky žijou a kde se s nimi můžeme potkat?

Lišky polární jsou na Islandu jediným původním savcem. Na Islandu jsou poměrně hojné, nejsou chráněné, naopak je povolený jejich odstřel.

Lišky polární jsou na Islandu jediným původním savcem. Na Islandu jsou poměrně hojné, nejsou chráněné, naopak je povolený jejich odstřel. Lov lišek má dlouho tradici – lovec lišek je vlastně nejstarším povoláním na Islandu. Jak lišky žijou a kde se s nimi můžeme potkat? Lišky polární jsou na Islandu jediným původním savcem. Na Islandu jsou poměrně hojné, nejsou chráněné, naopak je povolený jejich odstřel. Lov lišek má dlouho tradici – lovec lišek je vlastně nejstarším povoláním na Islandu. Jak lišky žijou a kde se s nimi můžeme potkat?Lišky polární jsou na Islandu jediným původním savcem. Na Islandu jsou poměrně hojné, nejsou chráněné, naopak je povolený jejich odstřel. Lov lišek má dlouho tradici – lovec lišek je vlastně nejstarším povoláním na Islandu. Jak lišky žijou a kde se s nimi můžeme potkat?